קודם כל אתם

אנחנו כאן בשביל להדגיש את מה שמיוחד בכם,
כי אם כבר עושים את זה, אז כמו שצריך.

למה לבחור בנו?

כי אנחנו בונים אתרים שעומדים במבחן הזמן.

התשוקה שלנו היא ליצור דברים שלא רק נראים מרשמים, אלא גם עובדים ממש טוב. כבר יותר מעשור שאנחנו מעצבים בדייקנות ומשתמשים בתהליכי בקרת איכות, כדי שאתם תיהנו מאתר שעובד עבורכם ומביא תוצאות שנה אחר שנה.

כי אנחנו נחסוך לכם את הריצות.

הסטודיו יתן מענה מקיף לצרכים שלכם בדיגיטל, הן ברמת הפיתוח והבנייה והן ברמת העיצוב, כדי שלא תצטרכו להתרוצץ בין אנשי מקצוע שונים.

כי אתם המרכז. אנחנו כאן רק כדי לעזור.

נעצים את היכולות והכוחות שקיימים בחברה שלכם. נדריך ונסביר ככל שיידרש כדי שאתם תדעו להפיק מהאתר שלכם תוצאות עסקיות.

כי אתם יכולים לפנות אלינו. תמיד.

בטלפון, במייל בוואטסאפ - אנחנו זמינים וניתן להשיג אותנו ישירות. בלי מערכת לניתוב שיחות ובלי מזכירות, כדי שתמיד תרגישו בנוח לומר את דעתכם, לשאול ולהתייעץ.

הלקוחות שלנו

אנחנו מבצעים עבודות עבור עסקים רבים בתחום הטכנולוגיה, התרבות, התקשורת ועוד. אנחנו עובדים עם עסקים שאנחנו מאמינים בהם, מתחברים לעשיה שלהם, ומשמח אותנו לעבוד איתם.

מה אנחנו עושים?

01

אפיון

מגדירים מטרות, יעדים, קהל יעד ודרכי הגעה לכל אתר או דף נחיתה. בונים עץ אתר, אזורים ותוכן מרכזי עבור כל דף. מחברים את הלקוח למטרות ממשיות עם הנעות לפעולה ואיפיון שפה גרפית. מייעצים על טכנולוגיות מתאימות למימוש צרכים -בקיצור, אנחנו פנויים לחקור את עולם התוכן שלכם לעומק.

02

עיצוב UI/UX

המשתמשים שלכם הולכים לאהוב על זה - עיצובים יוצאי דופן, ממשקי משתמש ידידותיים ואינפורמטיבים - אנחנו חושבים על כל פרט, ונהנים מזה.

03

תכנות

אין מה להתפשר על עבודה בינונית, תקלות או איטיות. אנו בונים את כל האתרים ב-WordPress, PHP, jQuery, HTML & CSS.

04

תחזוקה

גם לאחר שהאתר מתפרסם, אנחנו מבצעים תפעול שוטף, פיתרון בעיות, הוספת פיצ'רים, עדכונים ותמיכה - אנו מעניקים לחברות וסוכנויות דיגיטל את השקט לו הן זקוקות כדי פשוט להתקדם.

דברים שרציתם לדעת

סטודיו האייל הוא הסטודיו של אלחנן לבבי, בונה אתרים, מעצב ומתכנת ישראלי. ברבים מהפרוייקטים משולבים מעצבים ואנשי תוכנה אשר נותנים מהידע והכישורים שלהם לאתר.

הסטודיו משרת מגוון לקוחות, בתחומי הטכנולוגיה, התרבות, התקשורת, הממשל ועוד. חברות, עמותות ומשרדי ממשלה – כולם מוצאים אצלינו בית חם לפיתוח אתרי אינטרנט.

עלות אתר מושפעת מכמות התוכן, כמו מהמורכבות הטכנית.

יש חברות בישראל שמפתחות אתרים בתקציבים של מאות אלפי שקלים, ומאידך יש פרילאנסרים "צעירים" שיכולים לספק אתר באלפי שקלים בודדים – אנחנו נמצאים איפשהו באמצע: רוב הפרוייקטים בסטודיו נוצרים בתקציבים של עשרות אלפי שקלים.

אנחנו רואים יום יום את הרווח שניתן להפיק באתר שעומדים מאחוריו חשיבה ותכנון, תהליכי עיצוב ופיתוח מצה לקצה – זו השקעה שמחזירה את עצמה.

משך הפיתוח תלוי במורכבות האתר ובמידת הזמינות של הסטודיו.

פרוייקט ממוצע לוקח בין חודשיים לארבעה חודשים מרגע החתימה על החוזה ועד לפרסום האתר.

את האתר שלכם אנחנו נבנה בוורדפרס, מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם. הסטודיו שלנו מאמין שהדרך לאתר מעולה עוברת בשילוב של תוספים וקוד. אתם חשובים לנו והאתר שלכם חשוב לנו. לכן בכל אתר אנחנו משלבים רק תוספים שזכו למוניטין מצויין, ועבור כל אתר אנחנו כותבים קוד מותאם אישית שאנחנו מפתחים במיוחד עבורו. התוצאה – האתר שלכם נראה ייחודי, נטען מהר והוא מאובטח ויציב מאוד.

נשמח לספק לחברה שלך פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית.

אלחנן, מנהל הסטודיו, יחזור אליך בשעות הקרובות וישמח לשוחח איתך.

דילוג לתוכן