פרק 01 -

קודם כל אתם

"אנחנו כאן בשבילכם, בשביל להדגיש את מה שמיוחד בכם. כי אם כבר עושים את זה, אז כמו שצריך" - אלחנן לבבי, מנהל הסטודיו

פרק 02 -

למה לבחור בנו?

כי אנחנו בונים אתרים שעומדים במבחן הזמן.

התשוקה שלנו היא ליצור דברים שלא רק נראים מרשמים, אלא גם עובדים ממש טוב. כבר יותר מעשור שאנחנו מעצבים בדייקנות ומשתמשים בתהליכי בקרת איכות, כדי שאתם תיהנו מאתר שעובד עבורכם ומביא תוצאות שנה אחר שנה.

כי אנחנו נחסוך לכם את הריצות.

הסטודיו יתן מענה מקיף לצרכים שלכם בדיגיטל, הן ברמת הפיתוח והבנייה והן ברמת העיצוב, כדי שלא תצטרכו להתרוצץ בין אנשי מקצוע שונים.

כי אתם המרכז. אנחנו כאן רק כדי לעזור.

נעצים את היכולות והכוחות שקיימים בחברה שלכם. נדריך ונסביר ככל שיידרש כדי שאתם תדעו להפיק מהאתר שלכם תוצאות עסקיות.

כי אתם יכולים לפנות אלינו. תמיד.

בטלפון, במייל בוואטסאפ - אנחנו זמינים וניתן להשיג אותנו ישירות. בלי מערכת לניתוב שיחות ובלי מזכירות, כדי שתמיד תרגישו בנוח לומר את דעתכם, לשאול ולהתייעץ.

פרק 03 -

הלקוחות שלנו

אנחנו מבצעים עבודות עבור עסקים רבים בתחום הטכנולוגיה, התרבות, התקשורת ועוד. אנחנו עובדים עם עסקים שאנחנו מאמינים בהם, מתחברים לעשיה שלהם, ומשמח אותנו לעבוד איתם.
//

פרק 04 -

מה אנחנו עושים?

01

אפיון

מגדירים מטרות, יעדים, קהל יעד ודרכי הגעה לכל אתר או דף נחיתה. בונים עץ אתר, אזורים ותוכן מרכזי עבור כל דף. מחברים את הלקוח למטרות ממשיות עם הנעות לפעולה ואיפיון שפה גרפית. מייעצים על טכנולוגיות מתאימות למימוש צרכים -בקיצור, אנחנו פנויים לחקור את עולם התוכן שלכם לעומק.

02

עיצוב UI/UX

המשתמשים שלכם הולכים לאהוב על זה - עיצובים יוצאי דופן, ממשקי משתמש ידידותיים ואינפורמטיבים - אנחנו חושבים על כל פרט, ונהנים מזה.

03

תכנות

אין מה להתפשר על עבודה בינונית, תקלות או איטיות. אנו בונים את כל האתרים ב-WordPress, PHP, jQuery, HTML & CSS, מבצעים עבודות תיכנות באתרים קיימים ופותרים תקלות למאות לקוחות בשנה.

04

תחזוקה

תפעול שוטף, פיתרון בעיות, הוספת פיצ'רים, עדכונים ותמיכה - אנו מעניקים לחברות וסוכנויות דיגיטל את השקט לו הן זקוקות כדי פשוט להתקדם.

פרק 05 -

יעקב רוזן מחברת התמלול המשפטי מלים-מילים מספר:

"היינו צריכים להקים אתר מאפס למוצר חדש שאנחנו מציעים. חיפשנו חברה שתדע לתת לנו שירות מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן.
מהמלצות שקיבלנו הגענו לסטודיו האייל. התהליך היה מדוייק ומקצועי והמענה שקיבלנו היה מהיר וקשוב לצרכים שלנו.
אנחנו מאוד מרוצים מהעיצוב של האתר, מהפונקציונליות שלו ומרמת השירות הגבוהה והמקצועית בקשר עם הסטודיו."

פרק 06 -

תוכן

כתבות ומדריכים ממרכז הידע ומהמגזין שלנו.

חוויית משתמש מונחית עצמים – איך עושים את זה ולמה זה כל כך טוב

כל תהליך פיתוח של אתר אינטרנט חדש צריך להתחיל בהכרח בתכנון מקדים. במאמר זה נראה כיצד ניתן לתכנן מבני תוכן באתרים בינוניים וגדולים, כך שיהיו נוחים לניווט ותנועה בין תכנים, ויספקו למשתמש ערך בעל משך חיים ארוך (ואיך זה קשור להקשבה ולכבוד הדדי).

מכירת כרטיסים לאירועים עם Woocommerce

בואו לקרוא כיצד ניתן להשתמש בווקומרס עבור מכירת כרטיסים למופעים ואירועים. נסתמך על היכולת המובנית בווקומרס ל"מוצר וירטואלי", אך נוסיף כמה שינויים משמעותיים שייצרו חוויית משתמש נהדרת, ויסירו חסמים בתהליך הרכישה.

איך לאפשר למשתמשים שלנו להתחבר לאתר באמצעות חשבונות גוגל ופייסבוק?

המשתמשים שלנו שונאים ליצור לעצמם "יוזר" באתר, אך האם יש דרך להפוך את ההתחברות לאתר להרבה פחות מטרידה? במאמר זה נלמד כיצד להציע למשתמשים שלנו להתחבר לאתר בשני קליקים, דרך החשבון האישי שכבר יש להם בגוגל או בפייסבוק.