#

התהליך

אנחנו מומחים בפיתוח אתרים ובעיצוב UX/UI. אנחנו מספקים שירותים מקצה לקצה. מלווים תהליכים משלב הרעיון, דרך אפיון, עיצוב ופיתוח. האתרים ודפי הנחיתה שאנחנו מפיקים נוחים להפעלה ולשימוש, נראים מעולה, מספרים סיפור, בעלי בידול מובחן ומייצרים עבור לקוחותינו לידים ומכירות.

#

השירותים שאנחנו מציעים

אתם לא צריכים יותר להתרוצץ בין ספקים - אנחנו מספקים מגוון שירותי דיגיטל לחברות ולסוכנויות.

השירותים שלנו

פיתוח אתרי תוכן ומסחר
תפעול שוטף של אתרים
ביצוע עבודה בקבלנות משנה עבור חברות, ספקי תוכן ומעצבים
הוספת פונקציונליות לאתרים קיימים
בניית דפי נחיתה
הדרכה ותמיכה בתפעול אתרי וורדפרס, ובנושאי עיצוב ופיתוח אתרים.

שירותים גמישים מקצה לקצה

אפיון ועיצוב מאפס /
עבודה עם עיצוב קיים
תכנות
המשך תפעול עצמאי על ידי הלקוחות /
המשך תפעול על ידי הסטודיו

יש לנו מגוון שיטות עבודה, אשר מתאימות ללקוחות שונים.
בדף זה בחרנו לתאר תהליך עבודה מקצה לקצה:
החל משיחת ההיכרות ועד שהאתר מתפרסם.

01

אפיון

02

כתיבת תוכן

03

עיצוב

04

בניה ופיתוח

05

השקה

06

תמיכה

#01

שלב האיפיון

לעיתים, כשבאים לבנות אתר, יש נטיה לאסוף חומרים מכל הבא ליד בלי לעשות סדר ובלי לחשוב מה בכלל אנחנו רוצים להציג באתר. לפעמים פשוט מסתכלים "מה עשו המתחרים" ומנסים לחקות.

אנחנו מאמינים שאפשר אחרת – אנחנו מאמינים שהאתר שנבנה מייצג את החברה שלך ואת הערכים שלה, ואנחנו רוצים לעשות את זה טוב. על מנת להבטיח תוצאות איכותיות, כל עבודה אצלינו בסטודיו מתחילה באיפיון. ניפגש ונניח את התשתית הרעיונית של האתר. נגדיר יעדים מדידים ונעסוק בכל מה שחשוב: למה האתר אמור לשמש אתכם? האם מדובר באתר תדמית, אתר תוכן או אתר מכירות? מהי אסטרטגיית השיווק שלכם? נדבר על תוכן, על שיווק, על הקהל שלכם, ונלמד אילו משאבים קיימים היום בחברה.

אנחנו מכירים ומבינים תחומים רבים: הייטק, ביו-טק, תקשורת, בינוי ונדל"ן, מופעים, מוזיקה ועוד. אם ניגש לבנות לכם אתר בתחום שחדש לנו, אנחנו ניכנס לעומק הנושא, נחקור ונלמוד אותו – נבין מי הם המתחרים העיקריים שלכם ומי הקהל. אנחנו פנויים לחקור את עולם התוכן שלכם לעומק ולבנות לכם אתר מעולה.

מה האיפיון כולל?

איפיון מתחיל בהגדרת מטרות, יעדים, קהל יעד ודרכי הגעה לאתר. הוא כולל עץ אתר, אזורים ותוכן מרכזי עבור כל דף, רכיבים וחלקי אתר (כותרת עליונה, תפריט, פוטר, סרגל צד), הנעות לפעולה, שפה גרפית, שפות, טכנולוגיות בהן נעשה שימוש, תוספים בהם יעשה שימוש, מערכות שיש צורך לפתח, מערכות צד ג' שיש צורך להתממשק אליהן ובאיזה אופן תבוצע ההתממשקות, עמידה בהיבטים רגולטורים, התייחסות לניהול מעקבים, נגישות, רמת אבטחה, הגדרות אופטימיזציה, הגדרות SEO ועוד.

אפיון חנות

אפיון חנות הוא מורכב יותר מאפיון אתר תדמית או תוכן. הוא נוגע באופן בו צריך להציג את המוצרים שלכם, במבצעים, במעקב אחרי הזמנות, בניתוח נתונים. אנחנו נאפיין גם את דפי העגלה והקופה ונציין צרכי התממשקות למערכות CRM / ERP. בנוסף נבחן הצעות שונות של חברות סליקה (מתוך מספר חברות שיש לנו איתן ניסיון מוצלח) ונחליט על מודל הפקת חשבוניות בהתאם לצורך.

הסתמכות על איפיון קיים

לא יוצאים לדרך בלי איפיון, אבל זה לא אומר שאנחנו אלו שחייבים לכתוב אותו. אתם יכולים לספק לנו אפיון משלכם, ואנחנו נפתח על בסיסו את האתר.

#02

כתיבת תוכן

השלב הבא הוא שלב כתיבת התוכן. חברות רבות פונות לכותבים ואנשי שיווק שיכתבו להן את התוכן לאתר, אך ניתן גם לייצר תוכן In House. אנחנו לא כותבים עבורכם, אבל לא משאירים אתכם לבד. נתרום מהניסיון הרב שלנו בכתיבה שיווקית וננחה אתכם איך לכתוב טוב. נעבוד על הטקסטים יחד על מנת שהאתר "ידבר" בשפה של המותג שלכם. אנחנו אוהבים אתרים ש"זורמים" כמו שיחת מכירה, עונים על השאלות שמטרידות את הלקוח ונוגעים לו ברגש. נדריך אתכם כיצד לכתוב טקסט שמעביר את המסר של החברה בצורה הכי יעילה שיש, ומניע את הלקוחות לפעולה. לאחר שנקבל מכם את הטקסט אנו נלטש אותו, נהדק אותו ונתאים אותו להצגה באתר.

#03

עיצוב

אנחנו מומחים בעיצוב אתר אינטרנט. אנחנו מתחברים לעיצוב ממוקד ונקי מרעשים. חשוב לנו שהוא יהיה חדשני וייחודי, נוח ואינטואיטיבי לשימוש. יש לנו תיק עבודות מגוון ומהמם שאנחנו ממש ממליצים להציץ בו. רוב הכניסות לאתר שלכם יהיו בוודאות מהטלפון הנייד ולא ממחשב, ולכן כל העיצובים שלנו הם Mobile First. הם נבנים במיוחד כדי שחוויית הגלישה בנייד תהיה נהדרת ואתם לא תפסידו אף לקוח.

סבבי תיקונים

הסטודיו רואה בכם הלקוחות שותפים ומעוניין לשמוע מה יש לכם לומר לאורך כל התהליך. נערוך סבבי תיקונים ונגיע לעיצוב המושלם.

שימוש בעיצוב קיים

ברוב המקרים אנחנו גם מפתחים וגם מעצבים – אבל זוהי לגמרי בחירה שלכם באיזה שלב בתהליך לערב אותנו. כן, יש עבודות שאנחנו מבצעים לאחר שמעצב מטעם החברה כבר הכין עיצוב. זה סבבה לגמרי. אתם יכולים לעצב בעצמכם ולהשאיר לנו את פיתוח האתר.   

#04

בניה ופיתוח

את האתר שלכם אנחנו בונים בוורדפרס, מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם. הסטודיו שלנו מאמין שהדרך לאתר מעולה עוברת בשילוב של תוספים וקוד. אתם חשובים לנו והאתר שלכם חשוב לנו. לכן בכל אתר אנחנו משלבים רק תוספים שזכו למוניטין מצויין, ועבור כל אתר אנחנו כותבים קוד מותאם אישית שאנחנו מפתחים במיוחד עבורו. התוצאה – האתר שלכם נראה ייחודי, נטען מהר והוא מאובטח ויציב מאוד.

#05

השקה

כמה זמן לוקח עד שהאתר מוכן לפירסום?

תלוי מאוד בשיתוף הפעולה של הלקוח, ובזמינות החומרים שלו (תמונות, טקסטים ועוד). פרויקט ממוצע שלנו לוקח בין חודשיים לארבעה חודשים. 

בניית אתר היא תהליך דיאלוגי – ההצלחה (והעמידה בלוחות הזמנים) תלויה גם בכם – אנחנו ממליצים שתכינו מראש משאבים ופנאי בחברה לקידום בניית האתר. 

#06

תמיכה

הדרכה והטמעת ידע

המטרה שלנו היא שתהיו כמה שיותר עצמאיים בניהול האתר.  לפני פרסום האתר אתם תמנו עובד בחברה שיקבל מאיתנו הדרכה מעמיקה על השימוש בו, על מנת שתוכלו להוציא ממנו את המירב. אנחנו נטמיע בחברה שלכם את כל הידע הנחוץ להפעלת האתר, להעלאת תכנים חדשים ולעדכון תכנים קיימים. מערכת הניהול של האתר אינה מסובכת – היא תוכננה בשביל אנשים כמוכם.

אתם לעולם לא נשארים לבד

השקט הנפשי שלכם חשוב לנו. גם כשהאתר מוכן ומתפרסם אנחנו עדיין לא יוצאים מהתמונה, כיוון שאתם מקבלים שלושה חודשי אחריות. אחריות שהאתר עובד. אחריות שהכל תקין. 

עסקים רבים בוחרים להמשיך את ההתקשרות איתנו במסלול של ריטיינר ולקבל מקסימום תוצאות במינימום התעסקות. כאשר אנחנו המנהלים של האתר שלך אנחנו מזינים עבורך תוכן, מבצעים עבורך את כל שינויים ועידכונים, מנטרים את האתר לראות שהוא עובד ללא תקלה, מגישים לך סטטיסטיקות כניסות ועוד.

התאמה לקידום אתרים

מערכת וורדפרס היא המערכת המומלצת ע"י כל מקדמי האתרים. האתר שלך יוצא מהסטודיו שלנו כשהוא מותאם בצורה אופטימלית לקידום אורגני, כולל תיאורים, meta tags, schema, site map, open graph ועוד. אנחנו רושמים עבורך את האתר ב Google Search Console ומוודאים שייסרק וייכנס לאינדקס בצורה האופטימלית ובהתאם לכל ההנחיות של Google.

#07

סיכום

תהליך העבודה על אתר מהווה תקופה מרגשת, אך באופן טבעי מעלה גם חששות והתלבטויות רבות. מהרגע שתבחרו בסטודיו שלנו אתם תהיו בידיים טובות ומנוסות מאוד. אנחנו זקוקים לכם מגוייסים ופנויים לתהליך, משלב האיפיון ועד שתקבלו את האתר החדש שלכם.

נשמח לספק לחברה שלך פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית.

אלחנן, מנהל הסטודיו, יחזור אליך בשעות הקרובות וישמח לשוחח איתך.

דילוג לתוכן