מגזין האייל

כתבות ועמדות במגוון נושאים: טיפים, רעיונות ודעות בתחום העיצוב, השיווק, הרשתות החברתיות והפיתוח.

לבנות אתרים בלתי נשכחים

הקשב של המשתמשים שלנו נמוך: אפשר לדמיין עד מחר איך הם יכנסו לאתר ויעשו בדיוק את מסע הלקוח שאנחנו מדמיינים. יש רק בעייה אחת – זה לא באמת עובד. המשתמשים האמיתיים שלנו קופצים מדבר לדבר, מחפשים בגוגל, פותחים בדפדפן שמונה תוצאות במקביל ובסוף אין להם באמת מושג באיזה אתר הם ביקרו. איך אפשר למשוך את תשומת ליבם? איך לגרום להם לזכור?

להמשך הקריאה

קיצור תולדות ה-WEB: על מהפיכת האינטרנט ולאן התחום שלנו הולך

בארבעים השנים שהאינטרנט איתנו הוא הספיק להשתנות כ"כ הרבה. יש פעמים ששינוי טכנולוגי הוביל לשינוי באופן בו בנינו אתרים, ויש פעמים שהתפיסות שלנו על איך אתר צריך להיראות ולפעול השפיעו על הטכנולוגיה. האם בעשור הבא נבנה אתרי האינטרנט מגוונים יותר או שסטנדרטים נוקשים יצמצמו אותנו למבנים מוגדרים, נגישים ושימושיים?

להמשך הקריאה

מהו השלב החשוב שאתם כנראה מפספסים כשאתם כותבים תוכן לאתר?

הטקסטים באתר מנוסחים בפזרנות? הקהל שלכם נכשל בקליטת הייחודיות שלכם ואתם מפסידים לקוחות! מעט מילים מדוייקות יעבירו את המסר שלכם טוב יותר מהסבר מפורט וטרחני. מדריך – כך תיצרו מקסימום משמעות במינימום מלל.

להמשך הקריאה

על מה שיאומי שילמה 300,000 דולר ולמה תהליכי מיתוג דומים ללונה פארק

הרשת סערה השבוע (מאי 2021) כשהתפרסם שחברת שיאומי ערכה שינוי בלוגו שלה. חברות עורכות מעת לעת שינויים בלוגו שלהן, אך הסיבה בגללה עלה הלוגו החדש של שיאומי לכותרות קצת מצחיקה: הוא פשוט נראה כמו הלוגו הקודם שלה.

להמשך הקריאה

איך לבנות דפי נחיתה שבאמת עובדים

נתקלתם לאחרונה בדף נחיתה טוב באמת? דף שגרם לכם לרשום בקלות ובלי הרבה מחשבה את פרטי הקשר שלכם או להוציא את כרטיס האשראי מהארנק ולבצע רכישה? מה היה בו שהפך אותו לכל כך מזמין וכל כך נוסך ביטחון?

להמשך הקריאה

כיצד ליצור פופ-אפים שלא יוציאו את המשתמשים שלכם מדעתם

פופ-אפים הם אחד הכלים העוצמתיים שיש כיום לבעלי אתרים על מנת לשווק את עצמם, למכור או להגדיל את רשימת התפוצה. במאמר זה נדון באתגרים שפופ-אפים מביאים איתם בתחום חוויית המשתמש ונציג עצות ותובנות עומק לשימוש מושכל בפופ-אפים.

להמשך הקריאה

חוויית משתמש מונחית עצמים – לתת למשתמש להוביל

כל תהליך פיתוח של אתר אינטרנט חדש צריך להתחיל בהכרח בתכנון מקדים. במאמר זה נראה כיצד ניתן לתכנן מבני תוכן באתרים בינוניים וגדולים, כך שיהיו נוחים לניווט ותנועה בין תכנים, ויספקו למשתמש ערך בעל משך חיים ארוך (ואיך זה קשור להקשבה ולכבוד הדדי).

להמשך הקריאה

כמה עולה אתר ולמה יש פערים גדולים בין הצעות המחיר שתקבלו

יש מגוון חברות ופרילאנסרים שמציעים שירותי בניית אתרים, ולפעמים המגוון הזה עלול לבלבל. כמה אמור לעלות אתר וורדפרס, איך תבינו מהם השירותים שמציע כל ספק, מהם היתרונות והחסרונות בכל אפשרות ומה יתאים לעסק שלכם?

להמשך הקריאה

6 דברים שלמדתי מקים קרדשיאן על פרסום (ואיך כל זה קשור לבניית אתרי אינטרנט?)

סמל של תרבות טראש או אשת עסקים ואשת שיווק גאונה? קים קרדשיאן היא אישיות מרתקת ושנוייה במחלוקת. אנחנו רוצים להתמקד בה בגלל האופן בו היא מזהה טרנדים ומובילה מגמות. במאמר זה ניגע בדרך בה היא מנצלת את הכלים הטכנולוגים לצורכי הפרסום והשיווק שלה, ונראה כיצד ניתן להשתמש בכלים האלה באתר האינטרנט שלנו.

להמשך הקריאה

בשלבי חשיבה או בניית אתר? יש לנו טיפ אחד שחובה להכיר.

כאשר אנחנו יוצרים שפה ויזואלית אחידה וברורה, אנחנו מאפשרים ללקוחות לזהות את המותג, להתחבר לסיפור שלו ולהשתמש באפקטיביות בממשק של האתר. מה אנחנו רוצים לשדר? אילו תחושות אנחנו רוצים לעורר? כדאי שיהיו לנו תשובות טובות עוד לפני שפתחנו מחשב.

להמשך הקריאה

מה עם קצת השראה?

אחד השלבים החשובים בתהליך עיצוב האתר הוא שלב ההשראה: להסתכל מסביב, לפתוח את הראש לכל מיני סגנונות עיצוב ורעיונות, ולפתח רגישות לסגנון האתרים המקובל בתחום ובקרב קהל היעד בו האתר שלנו מתמקד. אנחנו שמחים לשתף איתכם את מקורות ההשראה האהובים עלינו!

להמשך הקריאה

האם יש לך אסטרטגיה דיגיטלית?

המגוון האדיר של מדיות חברתיות הוא ברכה? לא רק. כאשר יש הרבה אפשרויות בחירה, קל ללכת לאיבוד. בניה של אסטרטגיה דיגיטלית לעסק תסייע להתמקד במדיות המתאימות ביותר, להתאים את הפעילות למשאבים הקיימים (משאבים כספיים ומשאבי זמן) ולהביא מקסימום תוצאות.

להמשך הקריאה

יש לי דף עסקי בפייסבוק. זה מספיק?

פייסבוק היא פלטפורמה נהדרת. חשיפה לקהל, מעורבות, ושיתופים – פלא שאין כמעט עסק שלא מפעיל דף? אבל גם אם הדף העסקי בפייסבוק מביא למותג שלך חשיפה מצויינת, מעורבות ומכירות, יש (לפחות) חמש סיבות בגללן כדאי וחשוב לפתוח ערוצי שיווק במדיות נוספות.

להמשך הקריאה

מה עדיף – אתר או דף נחיתה? (וגם סיפור על חנות התכשיטים "רויאלדין")

האם להשקיע באתר או בדף נחיתה? מה בכלל ההבדל ביניהם ולמה אפשר לצפות מכל אחד מהם? האם אפשר גם וגם? שאלות אלו עולות פעמים רבות בשלבים הראשונים של התקשורת שלנו עם לקוח חדש, ובמאמר זה אנו עונים על כולן וגם מתארים משפך שיווקי בסיסי שמשלב כלים דיגיטלים שונים.

להמשך הקריאה

אלו כל הכתבות במגזין שלנו. עוד המון מאמרים ומדריכים מחכים לכם במרכז הידע של סטודיו האייל.

נשמח לספק לחברה שלך פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית.

אלחנן, מנהל הסטודיו, יחזור אליך בשעות הקרובות וישמח לשוחח איתך.

דילוג לתוכן