מרכז הידע

מדריכים מפורטים במגוון תחומים: חנויות און-ליין, וורדפרס, אלמנטור, עיצוב, פיתוח אתרים, ניהול מותגים בדיגיטל ועוד.

להשיג יותר מנויים לניוזלטר ע"י חיבור של Smoove לעמוד התשלום של WooCommerce

Smoove היא מערכת פופולארית מאוד בישראל שמאפשרת לחברות וארגונים לשלוח מיילים שיווקיים. במדריך זה, הראשון מסוגו בעברית, נלמד כיצד לחבר את עמוד התשלום של ווקומרס לסמוב, כך שכאשר משתמש ירכוש באתר הוא יוכל לבחור להצטרף לרשימת התפוצה שלכם בסמוב.

להמשך הקריאה

שיפור השימושיות של פירורי לחם באתרי וורדפרס

"פירורי לחם" הוא הכינוי של רכיב הניווט שמציג את הדף הנוכחי ביחס למקומו באתר. פירורי לחם עוזרים לשיפור חוויית השימוש באתר, מסייעים בנגישות וטובים גם לקידום אורגני. אבל האם יש דרך להפוך אותם לטובים ושימושיים אפילו יותר? במדריך זה, אני סוקר כמה מהרעיונות המתקדמים בהם אני משתמש לפיתוח אתרים ללקוחות הסטודיו.

להמשך הקריאה

איך לגרום לכל האלמנטים בדף להופיע באנימציה עדינה בעת גלילה?

תנועה עדינה של אלמנטים בעת גלילה יכולה לשדרג כמעט כל אתר. במדריך זה אני מציג קוד שכתבתי כדי לגרום לכל האלמנטים באתר אלמנטור להופיע בהנפשה אלגנטית. אין יותר צורך להגדיר וידג'ט אחרי וידג'ט – One Ring to rule them all!

להמשך הקריאה

איך ליצור באלמנטור האדר דביק שמופיע רק כשגוללים את הדף כלפי מעלה?

אלמנטים דביקים יכולים להיות רעיון נפלא לשיפור חוויית המשתמש. תפריט ראשי דביק חוסך לנו את הצורך לגלול את הדף כל הדרך למעלה כדי לנווט. אבל מה עם שטח המסך היקר שהוא מסתיר? הנה הדרך ליהנות מכל העולמות!

להמשך הקריאה

איך לשלוח SMS מתוך טופס אלמנטור?

גם כיום, למרות כל החידושים הטכנולוגים, ה-SMS שומר על מעמדו כאמצעי קשר יעיל ונוח בין עסק ללקוחות שלו. במאמר זה אני מראה כיצד לשלוח SMS בכל פעם שטופס אלמנטור נשלח. וכדי לעשות את זה עוד יותר קל – יצרנו תוסף שמאפשר להגדיר את ההתממשקות בקלי קלות!

להמשך הקריאה

מתיחה של תמונה באלמנטור עד קצה המסך

אני אוהב למצוא דרכים מגוונות לממש רעיונות יצירתיים. במדריך זה אני מראה כיצד ליצור תמונה שמיושרת לפי אזור התוכן הרגיל של האתר מצד אחד, אך מצידה השני היא נוגעת בקצה המסך. התוצאה: מראה יחודי שמשדר יציאה מהגבולות.

להמשך הקריאה

פריט לא לחיץ בתפריט ניווט – למה, למה לא ואיך?

התפריט הראשי של האתר הוא ללא ספק רכיב חשוב, ושווה להשקיע מחשבה בתכנון שלו. המאמר הזה מתמקד באפשרות ליצור פריטים שאינם מכילים קישור, אשר תפקידם היחיד הוא פתיחת תפריט משנה. למה זה טוב, למה זה רע, ואיך עושים את זה בלי לפגוע בנגישות?

להמשך הקריאה

אימיילים מהאתר לא מגיעים? SMTP הוא הפיתרון לאחת הבעיות הנפוצות ביותר בוורדפרס

אימייל שלא מגיע יכול להיות ליד שמתפספס או הזמנה בחנות שהמוכר לא מקבל עליה התראה – וזה, לא נעים. בהדרכה זו תלמדו איך לחבר כל אתר וורדפרס לשירות SMTP, וכך להבטיח שכל אימייל שהאתר שולח באמת יגיע ליעדו.

להמשך הקריאה

מכירת כרטיסים לאירועים עם Woocommerce

בואו לקרוא כיצד ניתן להשתמש בווקומרס עבור מכירת כרטיסים למופעים ואירועים. נסתמך על היכולת המובנית בווקומרס ל"מוצר וירטואלי", אך נוסיף כמה שינויים משמעותיים שייצרו חוויית משתמש נהדרת, ויסירו חסמים בתהליך הרכישה.

להמשך הקריאה

איך לאפשר למשתמשים שלנו להתחבר לאתר באמצעות חשבונות גוגל ופייסבוק?

המשתמשים שלנו שונאים ליצור לעצמם "יוזר" באתר, אך האם יש דרך להפוך את ההתחברות לאתר להרבה פחות מטרידה? במאמר זה נלמד כיצד להציע למשתמשים שלנו להתחבר לאתר בשני קליקים, דרך החשבון האישי שכבר יש להם בגוגל או בפייסבוק.

להמשך הקריאה

חיבור טופס אלמנטור למערכת הדיוור Smoove (בלי זאפייר!)

Smoove היא מערכת דוברת עברית לשליחת דואר לרשימות תפוצה ושליחת מיילים שיווקיים. היא אהובה מאוד בישראל, נוחה לשימוש, ומספקת לנו אוטומציות וכלים מתקדמים מאוד.
במדריך זה, הראשון מסוגו בעברית, נלמד כיצד לחבר טופס של אלמנטור פרו לסמוב, כך שכאשר משתמש באתר יזין את הפרטים שלו הם ייכנסו אוטומטית לרשימה בסמוב.

להמשך הקריאה

פלטת צבעים באתר אינטרנט חדש – איך להעביר מסר באמצעות צבע

צבעי האתר מספרים ללקוחות את הסיפור שלנו ומהווים חלק משמעותי מהזהות של המותג. במאמר זה נכיר את הפסיכולוגיה של פלטת הצבעים ואת הכלים הכי חזקים ברשת לשילוב צבע. התוצאה – אתר שמעביר את המסר המדוייק למותג אותו אנו רוצים לקדם.

להמשך הקריאה

טיפוגרפיה עברית באתרים – חלק א'

מאמר זה מתמקד ביסודות הטיפוגרפיה, סוקר את מונחי הבסיס ואת כל ההחלטות הטיפוגרפיות שעלינו לקחת בחשבון כאשר אנחנו מעצבים אתר. בין השאר, מסביר המאמר באמצעות דוגמאות על משקלים של פונטים, מרווחים, סוגי פונטים, פונטים לתיפקודים שונים, טורים, יישורי טקסט והתאמות בין שפות שונות באותו האתר. קריאה נעימה!

להמשך הקריאה

הטמעת CSS באתר מבוסס אלמנטור

אלמנטור הוא בין התוספים הפופולרים ביותר בוורדפרס. הוא פותח בישראל ויש לו קהילת משתמשים עצומה בכל רחבי העולם. במאמר זה נדון באפשרויות השונות להטמעת קוד CSS בתוך אתרי אלמנטור, ונציע כמה מתודות עבודה מומלצות.

להמשך הקריאה

איך להביא לקוחות אל אתר החברה?

כשלקוח מגיע לראשונה לאתר, הוא נחשף אל המערכת המדויקת שבנינו בשבילו, ומהנקודה הזאת הדרך לרכישת המוצר או השירות של החברה פשוטה יחסית. אבל הלקוחות לא יגיעו לאתר במקרה. לשם כך יש צורך בקידום. מאמר זה סוקר כמה מכלי הקידום האורגני והממומן החשובים ביותר ונותן את הבסיס להבנת המהות של פעולת הקידום.

להמשך הקריאה

אלו כל המאמרים במרכז הידע. עוד המון כתבות מחכות לכם במגזין האייל.

נשמח לספק לחברה שלך פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית.

אלחנן, מנהל הסטודיו, יחזור אליך בשעות הקרובות וישמח לשוחח איתך.

דילוג לתוכן