שאלות נפוצות

איך לדעת במי לבחור מתוך שלל נותני השירותים בתחום הפרסום המקוון?

תחום הפרסום המקוון הוא תחום שהתפתח וצמח מאוד בשנים האחרונות. עם זאת, כיוון שמדובר בתחום שאין בו הכשרה רשמית או רגולציה, אין סטנדרט מחייב. לכן אנו ממליצים בהחלט להיזהר מחאפרים.
הבחירה בחברת פרסום היא משמעותית ומומלץ להתחיל תהליך עם מי שיעשה עבורך שירות מקצועי ויהיה ערב לעמידה ביעדים העסקיים שלך. יש להתרחק מחברות קידום שמבצעות את כל הפעילות על חשבונות ששייכים להם. זוהי שיטה פוגענית, כיוון שאם מעוניינים לסיים איתם תהליך ולעבור לחברה אחרת, נשארים בלי כלום. לא נעים להצטרף לסטטיסטיקה עגומה זאת. יש התלבטות למי לתת לנהל את תקציב השיווק הדיגיטלי? זה צריך להיות מישהו שמנהל הכל בחשבונות שלך – בחשבון הפייסבוק שלך, בחשבון גוגל שלך וכו' – כך אין ספק שעם סיום החוזה ביניכם יהיה לך את החופש לעבור – כל מה שכבר יצרת וקידמת נשאר אצלך. עניין זה חשוב מסיבה נוספת – רק כך יש לנו ביטחון שכסף שצריך להיות מושקע בפרסום ממומן אכן מוקדש לתשלום לחברות כמו גוגל ופייסבוק, ולא נכנס לכיסו של המפרסם.
בקשו הצעה מפורטת ואל תתביישו לשאול שאלות על מנת להבין מה חברת השיווק יכולה לעשות עבורכם.

איך לדעת אם זה מתאים לי?

פתרונות הפרסום של "האייל" מתאימים לבעלי עסקים שמחפשים ליצור אוטומציה, להקל על תהליך המכירה ולהגדיל את כמות המכירות בעסק. בגדול, אפשר לומר שמי שעובד איתנו עושה את זה כי הוא מחפש פרסום שבא מתוך כנות ואותנטיות, פרסום שבאמת עובד, פרסום בלי סופרלטיבים, בלי דאווינים, בלי קלישאות, בלי תמונות סטוק מגוחכות. עוד משהו שלקוחות הרבה פעמים אומרים לי, זה שמרגישים שאצלינו עובדים מתוך חיבור אמיתי, מתוך שמחה ותשוקה, שאנחנו "מחזיקים" את הלקוח.

האם יש עלויות להחזקת דפי נחיתה?

לא. בשונה מאתר בwix או מאתר וורדפרס (בו יש תשלום על אחסון) לדפי החיתה של האייל אין שום תשלום מעבר לעלות ההקמה. אין כאב ראש של אחזקת אתר, אין צורך לדאוג לדברים טכנים או עידכונים – כל עוד אנחנו מנהלים לך את הקמפיין הכל באחריותנו והכל כלול.

כמה זמן אורך תהליך בניית הדף?

במידה ואין עיכובים מצידך, אנחנו מתחייבים לסיים את בניית הדף תוך 21 ימי עסקים מרגע שנפגשנו.

האם יכול להיות דף נחיתה עם כתובת דומיין אמיתית? (לדוגמא www.mybusiness.co.il)

בהחלט. בשונה מדפי נחיתה בסיסיים במערכות דיוור, שיש להם כתובות מסובכות, שגורמות לעסק להצטייר כפחות רציני, לנו חשוב שהיצוג שלך ברשת יהיה מכובד. לכן לדף הנחיתה תהיה כתובת משלך.

יש לי כיום אתר / דף סליקה / רשימת תפוצה פעילה. האם השירות של האייל יכול להתאים לי?

כן. השירות של האייל מתאים לעסקים פעילים ויכול לעבוד בתיאום מושלם עם רוב המערכות הקיימות. במקרים רבים התשתיות הקיימות שלך אף יכולות לייעל את תהליך הפרסום ולשפר את האפקטיביות שלו.

האם ניתן ליצור כמה דפים עבור מוצרים או שירותים שונים שאני מספק?

כן ובמחיר מצויין.

רוצה שנחזור אליך ונקבע פגישה?

נציג "האייל" יחזור אליך בשעות הקרובות וישמח לשוחח איתך.