וורדפרס

פריט לא לחיץ בתפריט ניווט – למה, למה לא ואיך?

התפריט הראשי של האתר הוא ללא ספק רכיב חשוב, ושווה להשקיע מחשבה בתכנון שלו. המאמר הזה מתמקד באפשרות ליצור פריטים שאינם מכילים קישור, אשר תפקידם היחיד הוא פתיחת תפריט משנה. למה זה טוב, למה זה רע, ואיך עושים את זה בלי לפגוע בנגישות?

להמשך
הקריאה

אימיילים מהאתר לא מגיעים? SMTP הוא הפיתרון לאחת הבעיות הנפוצות ביותר בוורדפרס

אימייל שלא מגיע יכול להיות ליד שמתפספס או הזמנה בחנות שהמוכר לא מקבל עליה התראה – וזה, לא נעים. בהדרכה זו תלמדו איך לחבר כל אתר וורדפרס לשירות SMTP, וכך להבטיח שכל אימייל שהאתר שולח באמת יגיע ליעדו.

להמשך
הקריאה

מכירת כרטיסים לאירועים עם Woocommerce

בואו לקרוא כיצד ניתן להשתמש בווקומרס עבור מכירת כרטיסים למופעים ואירועים. נסתמך על היכולת המובנית בווקומרס ל"מוצר וירטואלי", אך נוסיף כמה שינויים משמעותיים שייצרו חוויית משתמש נהדרת, ויסירו חסמים בתהליך הרכישה.

להמשך
הקריאה

איך לאפשר למשתמשים שלנו להתחבר לאתר באמצעות חשבונות גוגל ופייסבוק?

המשתמשים שלנו שונאים ליצור לעצמם "יוזר" באתר, אך האם יש דרך להפוך את ההתחברות לאתר להרבה פחות מטרידה? במאמר זה נלמד כיצד להציע למשתמשים שלנו להתחבר לאתר בשני קליקים, דרך החשבון האישי שכבר יש להם בגוגל או בפייסבוק.

להמשך
הקריאה

חיבור טופס אלמנטור למערכת הדיוור Smoove (בלי זאפייר!)

Viplus / Smoove היא מערכת דוברת עברית לשליחת דואר לרשימות תפוצה ושליחת מיילים שיווקיים. היא אהובה מאוד בישראל, נוחה לשימוש, ומספקת לנו אוטומציות וכלים מתקדמים מאוד.
במדריך זה, הראשון מסוגו בעברית, נלמד כיצד לחבר טופס של אלמנטור פרו לסמוב, כך שכאשר משתמש באתר יזין את הפרטים שלו הם ייכנסו אוטומטית לרשימה בסמוב.

להמשך
הקריאה

נשמח לספק לחברה שלך פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית.

אלחנן, מנהל הסטודיו, יחזור אליך בשעות הקרובות וישמח לשוחח איתך.

אתר זה עושה שימוש בעוגיות

דילוג לתוכן